wtorek, 12 lutego 2013

Czas na zmiany


Mimo że zima jeszcze w pełni, to chyba podskórnie czujemy wiosnę. Tak się więcej chce, człowiek miewa nowe pomysły i w ogóle wracają siły witalne. I bardzo dobrze. Dosyć tej zimowej stagnacji!
No właśnie. W naszej pracowni też jakby trochę inaczej. Zdobyłyśmy ostatnio nowe kontakty, poznałyśmy nowe twarze i świeże osobowości. I to wszystko daje nam niesamowitą energię do działania - rozwijania się, uczenia, doświadczania, praktykowania itp. Na efekty nie trzeba było długo czekać. Otóż wypracowałyśmy kolejne metody postarzania mebli. Bardzo ciekawe, naszym zdaniem. Prezentowana dziś szafka Toskańska, stylizowana na dekoracjach starowłoskich, jest na tyle odmienna od naszych ostatnich prac, że postanowiłyśmy ją pokazać z bliska. Zapraszamy serdecznie do obejrzenia, ale również na stronę naszej Galerii http://www.patinastylegallery.eu/, by zapoznać się z wymiarami i ceną. Zachęcamy do zakupów.
Ostatnio zauważamy, ku naszej uciesze, że Patina Style coraz śmielej wkracza do mieszkań Polaków. Póki co, meble mocno postarzane stanowią jeszcze najczęściej pojedyncze, mające na celu zwrócenie uwagi, dekoracje wśród modernistycznego umeblowania, ale mamy nadzieję, że niedługo pojawią się też chętni na totalną odmianę w swoich domach. Wkrótce wiosna – czas na zmiany! A może by tak coś w Patina Style :)
Hm, serdecznie polecamy!
Do następnego razu :)


Komoda z rozetkami
Komoda z intarsją
W klimacie palazzo


5 komentarzy:

 1. Bardzo lubię takie bezładne pociągnięcia pędzlem , przez to powierzchnia zyska fajną fakturę , którą dodatkową pięknie wydobywa ciemniejszy wosk.
  No i fajny jest ten detal w postaci tej listeweczki pomalowanej na zielono :)
  Lubię taką odwagę w przerabianiu mebli i w ich postarzaniu , wówczas taki mebelek wygląda autentycznie .
  Dobra robota , że tak powiem , brawo !
  Serdeczności :)

  OdpowiedzUsuń
 2. Idealna. Idealna patyna. Autentyczna.
  Czasem ludzie robią przetarcia i to wszystko. Jeszcze, żeby te przetarcia były zrobione w miejscach narażonych na uszkodzenie - ale nie, szafka wygląda jak panterka w cętki.
  Ale bez sensu jest porównywać chałpnictwo z pracą takich fachowych artystek jak Wy. Rzemieślnik i Artysta w jednym.
  A z zamieczonych powyżej zdjęć można się wiele nauczyć. Dziękuję.
  i gratuluję dobrej roboty

  OdpowiedzUsuń
 3. Mi się podoba niezmiernie ten styl ale jednak w pojedynczym egzemplarzu przełamującym wnętrze.. znaczy mówię teraz o sobie, że ja bym tak zrobiła np. Ale jak wy pokazujecie wnętrza to bardzo bardzo podobają mi się w grubej większości :-) No ale w swoim domu.. jakoś nie wyobrażam sobie całego wystroju Patinowego ;-) ALe kocham tu do was zaglądać i podziwiać :-)

  OdpowiedzUsuń
 4. Dzięki dziewczyny, serdecznie Was pozdrawiamy :)
  Joanna i Jola

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie! uwielbiam bardzo postarzane meble - ta szafeczka wygląda jakby przywędrowała z innej epoki. Autentyczna.Rewelacyjnie wyglądają prześwity miętowego koloru.Gratuluję:) pozdrawiam

  OdpowiedzUsuń