piątek, 31 sierpnia 2012

Wyróżnienie

Kilka dni temu otrzymałyśmy bardzo miłą wiadomość od naszej czytelniczki Iwony Wiśniewskiej http://onamasilee.blogspot.com/Dowiedziałyśmy się, że nasz Blog tak się jej podoba, że postanowiła go wyróżnić taką oto ikonką:Wcześniej sama została wyróżniona, więc zgodnie z zasadami otrzymała przywilej wyróżnienia pięciu najciekawszych, jej zdaniem, blogów. Wśród nich znalazł się nasz - Pokryte patyną.

Bardzo dziękujemy za wyróżnienie, pozdrawiamy Iwonę i tym razem my przyznajemy wyróżnienie.

Otóż, żeby wyróżnienie było bardzo "wyraziste" postanowiłyśmy przyznać je jednemu ze znanych nam blogów, a właściwie blogerce, która naszym zdaniem, zasługuje na nie. To blog Impresja, młodej zdolnej olsztynianki http://impresjaa.blogspot.com/.  To, że blog jest bardzo sympatyczny, to jedno, ale bardziej chcemy docenić dziewczynę za jej szeroki wachlarz talentów. Bardzo chętnie przyłączamy się do promowania.

Pozdrawiamy
Joanna i Jola
3 komentarze:

  1. Drogie Panie, to niezwykłe zaskoczenie i jednocześnie ogromny zaszczyt otrzymanie od Was - osóbek niezwykle zdolnych, nadających niepowtarzalny klimat i wygląd wnętrzom - wyróżnienia, w dodatku z tak pięknym komentarzem. Jest to dla mnie bardzo miła niespodzianka! Pozdrawiam serdecznie :) Impresja

    OdpowiedzUsuń
  2. Nie ma co dziękować bo w pełni na wyróżnienie zasłużyłyście :-) Pozdrowienia :-)

    OdpowiedzUsuń