wtorek, 31 lipca 2012

Apartament na poddaszu


W ramach poszerzania zakresu działalności naszej pracowni oraz sprawdzenia własnych sił w dziedzinie również bardzo nam bliskiej, tj, w dekorowaniu wnętrz, postanowiłyśmy podjąć się aranżacji małego apartamentu w małym przytulnym hoteliku w Płocku (www.loqus.pl)
Możliwości, środki oraz czas mocno nas ograniczały, ale pracując wspólnie z gospodarzami dałyśmy radę. Efekt wszystkich nas zadowala. Jednak najlepszą i najbardziej obiektywną oceną okazują się opinie gości, do których dyspozycji apartament został oddany już w parę godzin po jego urządzeniu. 

Naszym zadaniem było m.in. malowanie mebli i stworzenie kilku elementów wyposażenia. Decydowałyśmy również o kolorystyce wnętrza.Jasna i pastelowa paleta barw, a także umiar w kompletowaniu wystroju zagwarantowały, że zapanował przyjemny klimat. Drobnymi zabiegami udało się nam również powiększyć niewielki poddaszowy apartament – powieszenie dużego lustra naprzeciwko okien pozwoliło na wprowadzenie dodatkowego światła, a odpowiednie zawieszenie zasłon dało wrażenie podziału pomieszczenia na dwie strefy – kuchenną i wypoczynkową.
Dodatkowym atutem, w tym przypadku, są dekoracje w stylu Patina, dzięki czemu wnętrze nabrało niepowtarzalnego uroku i charakteru.


Zapraszamy w imieniu własnym i gospodarzy do odwiedzania Płocka i korzystania z hoteliku LOQUS - w szczególności z Apartamentu Alabaster :)

Do następnego razu :)


Komoda z rozetkami
O szafie...
Lazurowa szafka
2 komentarze:

  1. Znam te paździerzową pokomunistyczną szafkę jest obleśna, ale zrobiłyście z niej świetny mebel no i te krzesła? Dziewięćdziesiąt pięć procent społeczeństwa uznałoby, że trzeba je wyrzucić a są takie nostalgiczne. Super!

    OdpowiedzUsuń
  2. Bardzo u Was ciekawie, zostane na dluzej, aby ogladac Wasze wspanialosci

    Pozdrowienia z Madrytu

    OdpowiedzUsuń