czwartek, 28 czerwca 2012

Mebel z charakteremCieszymy się bardzo, że wreszcie możemy pokazać coś z naszej pracowni. Nazbierało się już trochę materiałów (zdjęć) z prac nad różnymi meblami, więc co jakiś czas postaramy się jakiś ciekawy okaz zaprezentować. Dziś czarna komoda - mebel z charakterem. Bardzo jesteśmy zadowolone z efektu końcowego. Naszym zdaniem jest wyjątkowa. Ale nie może być inaczej. Była przygotowywana dla wyjątkowego mężczyzny - naszego przyjaciela. Z braku czasu, niestety, nie robiona była dokumentacja fotograficzna z poszczególnych etapów malowania, ale mebel na początku był nowy z surowego drewna. Przeszedł wiele, by tak wyglądać :)
Do następnego razu :)


6 komentarzy:

 1. Piękny! Na pewno napracowałyście się przy nim, ale efekt super. Stary jak świat.

  OdpowiedzUsuń
 2. PIĘKNY
  Chciałbym coś takiego mieć w swoim salonie. Nawet mogłabym tak spróbować postarzyć (ew. odnowić w tym stylu)
  Problem w tym, że potrzebuję komodę niską (60 cm - 2 szuflady) i długą (160 cm - 5 szuflad), a takich nie ma.

  OdpowiedzUsuń
 3. Bardzo dziękujemy za miłe słowa.
  Graszynko, słowa "stary jak świat", to najpiękniejszy dla nas komplement.
  Jerzynko, rozmawiaj z producentami mebli drewnianych, na pewno któryś zrobi Ci komodę na wymiar. A my oferujemy swoje usługi :)
  Pozdrawiamy
  Joanna i Jola

  OdpowiedzUsuń
 4. Kobietki jestem pod wrażeniem. Piękny stary-nowy mebel. Widać,że robicie to z pasją. Będę tu zaglądać i podziwiać następne prace. Sąsiadka Ania. :-)

  OdpowiedzUsuń
 5. Jak się cieszę, że tu trafiłam - ta komoda to istne cudo, marzenie nie tylko mężczyzny:) Będę zaglądać z przyjemnością
  pozdrawiam,
  Marta

  OdpowiedzUsuń