poniedziałek, 9 stycznia 2012

The Paper Mulberry - naszą największą inspiracją

Glenda, this is a paean in your honor!


Stylu, dla którego powstała Pracownia rękodzieła J&J, nikt nie potrafi lepiej przedstawić niż Glenda Steel, autorka bloga The Paper Mulberry. Ten blog, to nasz absolutnie nr 1 wśród wielu pięknych i ciekawych blogów na świecie, poświęconych m.in. Patina Style. Nikt, według nas, nie potrafi lepiej oddać klimatu stylu, pokazać barw jemu towarzyszących, wyeksponować detali, wszelkich elementów na niego się składających: architektury, mebli, tekstyliów, dekoracji, światła, tekstury, naturalnych materiałów itp itd. U Glendy jest on doskonały!

Pracownia rękodzieła J&J postawiła sobie za cel propagowanie Patina Style w Polsce. I, dzięki o losie, że dane nam było poznać blog The Paper Mulberry, który mamy nadzieję, będzie nam w tym pomocny, z którym chcemy zapoznać naszych czytelników i który jest naszą największą inspiracją.
Dzięki Glendzie możemy dotrzeć do cudnych miejsc, wspaniałych wnętrz i ogrodów. I bezustannie inspirować się i uczyć, uczyć, uczyć... To skarbnica wiedzy na ten temat. Choć może się wydawać, że Glenda nie używa wielu słów, ale to co pokazuje i jak to robi jest niezaprzeczalnie genialne. Wyrażamy więc publiczny zachwyt szczególnie nad zamieszczanymi zdjęciami. Nie dość, że każde przedstawia coś pięknego, to na dodatek tworzone są ciekawe kompozycje graficzne, z fantastycznie dobraną paletą barw. Glenda jest w tym mistrzynią!

Zapewne nie raz będziemy wracać do bloga The Paper Mulberry i promować zarówno blog, jak i Patina Style tam przedstawiany, bo bezapelacyjnie jest godzien największej uwagi (jeden i drugi), ale nie mogliśmy oprzeć się pokusie, by choć jeden post w całości poświęcić Glendzie i jej twórczości w blogerze. To taki pean na jej cześć.
Prawda, że oglądając tak piękne zdjęcia, nawet na rdzę można spojrzeć łaskawiej?
Do następnego razu :)


5 komentarzy:

 1. Congratulations with your blog!!! It is beautiful!
  And oh yes, I also love the Paper Mulberry blog!
  Warm regards,
  Greet

  OdpowiedzUsuń
 2. Greet, we thank for such pleasing words about our blog. We also very much like Your blog and is extremely inspiring. We thank one more time.
  With love
  sisters Joanna and Jola

  OdpowiedzUsuń
 3. Też obserwuje ten blog , bardzo lubię cieszyć nim oczy !

  OdpowiedzUsuń
 4. Ja też jestem fanką tego bloga, ale przyznam, że mam kilka ulubionych innych miejsc :)

  Pozdrawiam ciepło :)

  OdpowiedzUsuń
 5. I don,t understand a word. But the pictures are stunning.
  Greetings from holland
  Elly

  OdpowiedzUsuń