niedziela, 9 października 2011

Miejsce pracy

W poprzednim poście pokazaliśmy otoczenie naszego miejsca pracy. Jest piękne, szczególnie jesienią, i szalenie inspirujące.


Teraz chcemy przedstawić wnętrze pracowni i trochę o niej opowiedzieć. Oto kilka zdjęć, które pokazują stanowiska pracy i ciekawsze elementy wystroju.
W naszym przypadku, pracownia, to bardzo szczególne miejsce pracy. Właściwie nie odczuwa się, że człowiek pracuje. Po prostu zajmuje się na codzień swoją pasją. I to jest cudne.
Jak łatwo się domyślić, klimat tu panujący jest uroczy, bowiem tworzą go ludzie zadowoleni i szczęśliwi. Każdy cieszy się z tego co robi, wszystko powstaje tu z pasją, lekko, od serca. W takiej atmosferze rodzą się najlepsze pomysły, człowiek nie jest niczym skrępowany, jest swobodny w myśli i czynie, jest bardzo kreatywny i chętny do działania.
Pracownia, to część starego budynku, tzw. gospodarczego, z czerwonej cegły, wiekowego. Wnętrze poddano gruntownemu remontowi, by przystosować je na potrzeby tworzenia naszego rękodzieła. Zaprojektowane, malowane, zdobione i przerabiane przez twórców pracowni.
Meble pomalowane są technikami, których będziemy używać do ozdabiania (postarzania) mebli i innych mniejszych elelementów wystroju wnętrz wystawianych w galerii-sklepie Patina Style Gallery.


A oto bardzo ważne narzędzie pracy - stempel do sygnowania. Logo Pracowni rękodzieła J&J wypalone na meblu daje gwarancję jakości i oryginalności dekoracji wykonanych w naszej Pracowni.


Więcej o szczegółach malowania i zdobienia mebli w kolejnych postach. Będziemy przedstawiać procesy przeistaczania się zwykłych drewnianych mebli w niezwykłe okazy, ale też relacje z tworzenia innych ciekawych prac.

Do następnego razu :)2 komentarze:

  1. To jeśli pracujecie z taką radością i pr zyjemnością to rzeczy was zrobione mają bardzo pozytywną energie !

    OdpowiedzUsuń
  2. Miejsce klimatyczne , piękny budynek, lubię bardzo starą cegłę :)

    OdpowiedzUsuń