piątek, 5 października 2012

Patina Style w salonie MEGA-MEBLE w Warszawie


Trwa nasza przygoda z firmą RAD-POL. Jesteśmy z niej bardzo zadowolone, bo doświadczamy wciąż czegoś nowego, dotykamy obszarów w dekoratorstwie do niedawna nam nie znanych.
Otóż ostatnio podjęłyśmy się zaaranżowania ekspozycji mebli "patynowanych" w salonie RAD-POL-u - MEGA-MEBLE w Warszawie przy Al. Jerozolimskich 200.
By najlepiej oddać klimat Patina Style postanowiłyśmy, oprócz stosownego rozstawienia mebli, ozdobić ściany i dodać kilka własnoręcznie wykonanych "eksponatów", które nadają charakteru. Kilka dekoracji dopasowałyśmy z szerokiej gamy oferowanej przez salon RAD-POL-u.
I oto stworzyłyśmy oryginalny klimatyczny zakątek dla mebli dekorowanych w naszej Pracowni J&J.Zapraszamy do salonu meblowego, szczególnie na stoisko Patina Style :)


Do następnego razu :)


Komoda z intarsją
 
W klimacie palazzo
Rzecz o Patina Style

13 komentarzy:

 1. Przepiękne wszystko!! Jakie wy jesteście zdolne!! A jakie piękne kobiety z was! Znaczy tu widać jedną kobietę ale znam i drugą z poprzednich zdjęć :-) No coś niesamowitego... przepadam za tym waszym blogiem :-) tak jak kiedyś mówiłam już za ten czar i to coś czego nazwać nie umiem :-) Pozdrawiam :-)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Dziękujemy za komplementy, b. nam miło, że zaglądasz :)
   Pozdrawiamy
   Joanna i Jola

   Usuń
 2. Efekt jest niesamowity, mogłabym tam zamieszkać :) Zazdroszczę Wam trochę drogie Kobietki, bardzo bym chciała mieć tak ciekawą pracę jak Wy. Moja Siostra wybiera się teraz na kierunek renowacja zabytków, zazdroszczę jej bardzo, gdybym tylko mogła cofnąć się w czasie...

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miła Impresjo! Czasu nie cofniesz, ale może go zatrzymaj... i realizuj swoje marzenia. Z doświadczenia wiemy, że warto nawet coś poświęcić, by potem móc robić to, co się kocha.
   Pozdrawiamy
   Joanna i Jola

   Usuń
 3. Na pewno będę do tego dążyć ;) Dziękuję za pokrzepiające słowa :)

  OdpowiedzUsuń
 4. Wyszło klimatycznie, stylowo. Brawo! Zakochałam się w tej pękatej komodzie. Jest cudna!

  OdpowiedzUsuń
 5. Pięknie Wam to wyszło. Chyba się przejadę na Jerozolimskie. A tak dokładnie to gdzie na Mega jest to stoisko?

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Ekspozycja Patina Style znajduje się w salonie Mebli Stylowych RAR-POL. Najbliżej wejściem od strony parkingu. Dziękujemy za miłe słowa i serdecznie zapraszamy. Joanna i Jola

   Usuń
 6. Odpowiedzi
  1. Jerzynko b dziękujemy za wzmiankę o naszym blogu na fotoforum.gazeta.pl
   Pozdrawiamy
   Joanna i Jola

   Usuń
 7. Byłam. Widziałam na własne oczy i powiem Wam, że zdjęcia nie oddają uroku tego miejsca. Cudownie :)

  W salonie coś wspominali o poszerzeniu tej ekspozycji. Wiecie coś o tym Panie? ;)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Miło nam bardzo, że ekspozycja się podoba. W związku z coraz większym zainteresowaniem klientów stylem Patina, pracujemy wraz z Salonem nad powiększeniem wystawy. Trudno nam w tej chwili określić termin, ale na pewno poinformujemy o tym fakcie na Blogu. Dziękujemy za miłe słowa :)
   Joanna i Jola

   Usuń
 8. Bardzo fajnie napisane. Jestem pod wrażeniem i pozdrawiam.

  OdpowiedzUsuń