poniedziałek, 20 sierpnia 2012

My

Pewnego dnia zapragnęłyśmy zamienić robocze fartuchy na... kapelusze.
Tą nietypową (jak dla nas :) sesję wykonała młoda, zdolna, świetnie zapowiadająca się fotograf, Paulina Świercz (http://paulinaphotographer.blogspot.com/).
Dziękujemy Ci Paulinko. Sprawiłaś, że tego dnia czułyśmy się jak Paryżanki.

Do następnego razu :)


7 komentarzy:

 1. Ależ Wy wyglądacie jak Paryżanki!!!
  Piękna sesja. Fantastyczne kobiety jesteście.
  Brawa dla pięknych modelek i utalentowanej Pani fotograf, która umiała nam przekazać (stworzyć) zaczarowaną atmosferę na fotografiach.

  OdpowiedzUsuń
 2. piękny blog! przepiękne zdjęcia!!! nie tylko w tym wpisie! te wpisy które przeczytałam i przejrzałam zdjęcia miały mistrzowskie! a wy na ostatnich fotkach... no dosłownie słów brak :-) cudowne jesteście!!

  OdpowiedzUsuń
 3. Dziękujemy bardzo za miłe słowa, pozdrawiamy
  Joanna i Jola

  OdpowiedzUsuń
 4. Przepiękne zdjęcia, robione sercem :)

  OdpowiedzUsuń
 5. Z wielką przyjemnością zapraszam was do mnie po odbiór wyróżnienia, którym z wielką przyjemnością was obdarowuję :-)) Pięknie się was czyta i na was patrzy :-)

  OdpowiedzUsuń
 6. Witam ponownie ;-) Blog wasz robi wrażenie ogromne :-) Nawet macie już nową obserwatorkę ode mnie :-) Teraz ty wy zostajecie osobami wyróżniającymi i jak macie tylko chęć możecie umieścić baner na swoim blogu z nagrodą i wyróżnić również 5 ulubionych blogów :-) Pozdrawiam gorąco :-) Super z was kobietki .. już na pierwszy rzut oka widać :-)

  OdpowiedzUsuń
 7. Super sesja zdjęciowa, będę zaglądać częściej :)
  http://laumast.pl/koszule-meskie

  OdpowiedzUsuń